فارس پیکس

آخرین تلاش های بارسلونا برای جذب گیمکن • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

آخرین تلاش های بارسلونا برای جذب گیمکن

دسته بندی : اخبار هنرمندان تاریخ : پنج شنبه ۹ شهریور ۱۳۹۶

بارسلونا در صورت ناکامی در جذب فیلیپه کوتینیو سه گیمکن دیگر را مد نظر قرار داده هست که مهاجم اتلتیکومادرید یکی از آن ههست.

به نقل فارس پیک و به گرازش از موندو دپورتیوو، بارسلونا یک پلن B  اضطراری برای مخالفت احتمالی باشگاه لیورپول با فروش فیلیپه کوتینیو قرار داده هست. سه گیمکن مورد نظر پائولو دیبالا (یوونتوس)، آنتوان گریزمان(اتلتیکومادرید) و توماس لمار(موناکو) نام دارند.

مسئولان تیم کاتالانی با سه باشگاه ذکر انجام گرفته و مدیرپلن های آن ها (یا افراد نزدیک به آن ها) تماس برقرار کـــردند تا پیش از به پایان رسیدن فصل نقل و انتقالات در اسپانیا(جمعه) و اروپا (پنجشنبه) با یکی از آن ها قرارداد امضا کنند.

بارسلونا می خواهد از این طریق حضور یک گیمکن جدید را قطعی کند تا در کنار پائولینیو و عثمان دمبله به قدرت تیم بیفزاید. همچنین خوهسته لیونل مسی را اجرا کند. مهاجم آرژانتینی برای این که قراردادش را تمدید کند خوهستار یک گیمکن دیگر هست که بتواند نبود نیمار را جبران کند. علاوه بر این ارنستو والورده (سرمربی بارسلونا) خوهستار گیمکن جدید برای تقویت تیمش هست.

قضیه لمار کمی عجیب هست چون لیورپول قصد دارد در صورت جدایی کوتینیو این گیمکن را جایگزینش کند. لمار یکی از بهترین گیمکنان موناکو در لیگ یک فرانسه بود. آن ها در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرنانان برابر یوونتوس حذف انجام گرفتند.

از طرفی مذاکره برای جذب دیبالا از تعداد سال پیش انجام انجام گرفته هست اما هر دوبار با موفقیت همراه نبوده هست. ابتدا در زمان حضورش در پالرمو و سپس پس از جدایی نیمار از بارسلونا این اتفاق افتاد. او حتی سال گذشته که نیمار قصد جدایی از بارسلونا را داشت جز گزینه های اصلی برای جایگزینی مهاجم برزیلی بود.

گریزمان نیز مد نظر بارسلونا قرار گرفته بود اما با توجه به محرومیت اتلتیکومادرید توسط فیفا از این کار منصرف انجام گرفت. دو باشگاه روابط دوستانه ای با هم دارند و به همین خاطر تیم کاتالانی نمی خوهست اتلتیکو را تحت فشار قرار دهد. اکنون با تغییر پیدا کـــردن شرایط باز هم مهاجم فرانسوی یکی از گزینه های جذب بارسا هست.

گریزمان می توانست در زمان پپ گواردیولا گیمکن بارسلونا شود. او برای رئال سوسیداد گیم می کـــرد و باشگاه کاتالانی پیشنهاد داد در تیم B پا به توپ شود اما گریزمان قبول نکـــرد. به جای او الیکس سانچس با بارسا قرارداد امضا کـــرد.

آبی اناری ها تنها دو روز فرصت دارند از چهار گیمکن مورد نظرشان با یک مهاجم قرارداد امضا کنند. باید دید تیم اسپانیایی موفق می شود به دنبالش برسد یا نه. باشگاه بارسلونا هنوز نتوانسته هست یک جایگزین معقول برای نیمار پیدا کند.