فارس پیکس

آقا همسرکش در ورامین دستگیر انجام گرفت • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

فرمانده انتظامی شرق هستان پایتخت از شناسایی و دستگیری قاتل متواری که با خودرو همسرش را زیر گرفته و منجر به مرگ وی انجام گرفته بود رویداد داد.

به نقل فارس پیک، سردار عبدالرضا ناظری، اظهار داشت: در پی وقوع یک فقره تصادف فوتی در منطقهستان ورامین و هشدار ماموران از این که راننده خودرو همسر فرد کشته انجام گرفته بوده هست، بررسی افزایش موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی شرق هستان پایتخت قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران در بررسی های افزایش و در گفتگو با خانواده مقتول دریافتند راننده خودرو که پس از وقوع تصادف از صحنه حادثه متواری انجام گرفته همسر خانوم کشته انجام گرفته بود و از مدتی قبل به علت اختلافات خانوادگی با هم دچار مشکل بوده اند.

فرمانده انتظامی شرق هستان پایتخت بیان کـــرد: ماموران اداره مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی با انجام اقدامات فنی و پلیسی توانستند متهم را شناسایی و دستگیر کنند.

این مقام انتظامی اضافه کـــرد: متهم که پس از دستگیری در ابتدا منکر عمدی بودن تصادف بود پس از مشاهده اسناد و مدارک موجود لب به اعتراف گشود و به قتل همسرش اعتراف کـــرد.

وی افزود : متهم معترف انجام گرفت روز حادثه پس از مشاهده همسرش در خیابان و تعقیب وی در موقعیتی معقول در حالی که مقتول قصد عبور از خیابان را داشته با خودرو وی را زیر گرفته و به سرعت از محل متواری انجام گرفته هست.

فرمانده انتظامی ویژه شرق هستان پایتخت در پایان خاطر نشان کـــرد: از آنجا که متهم با قصد ونیت قبلی اقدام به قتل کـــرده بود با حکم قضایی و با صدور قرار بازداشت متایم به اتهام قتل عمدی روانه خانومدان انجام گرفت.