فارس پیکس

برای میزبانی از الهلال در دبی قول‌هایی به ما داده‌اند • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس گفت: بحث میزبانی در دبی بحث جدیدی نیست و به دلیل قول‌هایی که به ما داده انجام گرفته در تلاش هستیم از الهلال در این منطقه میزبانی کنیم.

گروه ورزشی: علی اکبر طاهری در خصوص درخوهست این باشگاه برای تغییر محل میزبانی از الهلال عربستان از مسقط عمان به دوبی امارات گفت: من تازه به پایتخت رسیدم و قرار بود نامه درخوهست ما به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال شود باید ابتدا به باشگاه بروم و این موضوع را پیگیری کنم.

طاهری: برای میزبانی از الهلال در دبی قول‌هایی به ما داده‌اند

به نقل فارس پیک به گرازش از فارس، وی در پاسخ به این سوال که چه انجام گرفت که تصمیم گرفتید محل میزبانی را تغییر دهید، تصریح کـــرد: این بحث برای الان نیست و ما از قبل این بحث را داشتیم اما متأسفانه آن زمان همکاری‌های لازم با ما صورت نگرفت حتی به ما زمین مسابقه هم ندادند و در تعداد باری که به دبی رفتیم تا اردو برگزار کنیم مسابقاتمان را در باشگاه ایرانیان برگزار کـــردیم برگزار کـــردیم اما این بار شرایط فرق می‌کند دلیل که قول‌هایی به ما در این‌باره داده انجام گرفت و اگر نتوانیم به صورت قطعی میزبانی را به دبی ببریم در همان مسقط عمان از الهلال پذیرایی می‌کنیم. این موضوع نیاز به هماهنگی‌هایی در داخل و خارج از کشور دارد و ما هم علاقه داریم که گیم به دبی منتقل شود دلیل که ایرانی‌ها در این ناحیه افزایش هستند و می‌توانند حمایت افزایشی از ما انجام دهند. باید بگویم که بحث میزبانی در دبی را از سال گذشته آغاز کـــردیم که آن زمان به نتیجه نرسیدیم.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درخصوص اینکه شب گذشته در هستادیوم محمد بن زاید ابوظبی برخورد نسبتاً نیکوی با او نانجام گرفت و تعدادین بار محل هستقرارش تغییر کـــرد، افزود: تعداد بار به ما گفتند که محل هستقرار ما مورد تائید ما نیست و ما را جابه‌جا کـــردند و این موضوع براخانومده ما نبود.

طاهری درباره دیدار پرسپولیس مقابل الهلال و اینکه چه پلن‌هایی برای این گیم در نظر گرفته انجام گرفته هست، تصریح کـــرد: فعلاً گیم با الاهلی پایان انجام گرفته هست و پلن‌های تکنیکی و تاکتیکی طبق پلن کادر فنی پیش می‌رود و کارها هماهنگ هست. یکسری پلن‌ریزی خاص هم وجود دارد که در زمان خودش انجام می‌دهیم.

وی در مورد اینکه پرسپولیس و الهلال عربستان در زمانی باید گیم کنند که اردوی تیم ملی در روسیه هماهنگ انجام گرفته و آیا هماهنگی‌های لازم برای اینکه این دو تیم دچار چالش نشوند انجام انجام گرفته یا خیر، افزود: قطعاً باید هماهنگی‌هایی صورت بگیرد، گیم رفت مقابل الهلال ۴ مهر و گیم برگشت ۲۵ مهر هست که این تاریخ از قبل قطعی انجام گرفته و امکان تغییر در آن نیست و قطعاً سایر پلن‌ها باید با این پلن هماهنگ شود. پلن‌های لیگ باید با پلن‌های ما هماهنگ شود.

مدیرعامل باشگاه پرسپولیس درخصوص اینکه عنوان انجام گرفته بود هواداران این باشگاه برای گیم با پیکان بلیت نخرند و باشگاه چه پلن‌هایی برای فروش بلیت به تماشاگران دارد، گفت: متأسفانه همکاری‌های لازم در این خصوص صورت نگرفت با اینکه مهدی تاج مدیر فدراسیون فوتبال تأکید دارد که بلیت فروشی به باشگاه‌ها واگذار شود و حتی جلساتی هم در این خصوص انجام انجام گرفته اما یکسری کارها هنوز انجام نانجام گرفته هست. شرکتی که بلیت فروشی می‌کـــرد دچار مشکلاتی بود که قرار انجام گرفت کارش متوقف شود و برای همین ما اعلام کـــردیم هواداران بلیت نخرند تا دچار ابهام و سردرگمی نشوند دلیل که قرار هست ما خودمان بلیت‌فروشی را انجام دهیم اما ریز انجام این کار هنوز مشخص نیست و نخستویت کار من این هست که این مسئله هرچه زودتر حل شود.

طاهری: برای میزبانی از الهلال در دبی قول‌هایی به ما داده‌اند

طاهری در مورد اینکه مدیران باشگاه‌های لیگ برتری عنوان کـــردند تا هفته ششم اجازه می‌دهند حق پخش پرداخت شود و اگر این اتفاق رخ ندهد در هفته ششم به دوربین‌های تلویزیونی اجازه نخواهند داد وارد ورزشگاه‌ها شوند، گفت: این موضوع در دستور کار ما قرار دارد اما در حیطه اختیارات سازمان لیگ هست. آنها خودشان این موضوع را پیگیری می‌کنند و در این زمینه باید از آنها بپرسید. این موضوعی هست که خود مسئولان سازمان لیگ آن را پیگیری می‌کنند.