فارس پیکس

تیم فعلی نفت در حد حضور در آسیا نیست • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

تیم فعلی نفت در حد حضور در آسیا نیست

دسته بندی : اخبار هنرمندان تاریخ : دوشنبه ۹ مرداد ۱۳۹۶

مدافع تیم فوتبال نفت پایتخت تأکید کـــرد که این تیم برای حضور لیگ قهرمانان آسیا باید تقویت شود.

به نقل فارس پیک، احمد آل‌نعمه در مورد دلایلش برای ماندن در نفت پایتخت گفت: من جلساتی را با جناب آقا درخشان و مسئولان باشگاه نفت برگزار کـــردم و در نهایت در این تیم ماندنی انجام گرفتم. برای فصل جدید هم بحثی در مورد مبلغ قرارداد نداشتم و گفتم که هر چه شما بگویید قبول می‌کنم. با این حال باید بگویم برای من گرفتن طلب‌هایم حیاتی بود و قرار انجام گرفت باشگاه طلب مرا پرداخت کند. امیدوارم هر چه زودتر مطالباتم پرداخت شود.

وی در پاسخ به این پرسش که «آیا نفت با این شرایط می‌تواند در لیگ قهرمانان آسیا موفق شود؟»، تأکید کـــرد: تیم فعلی نفت درحد حضور در آسیا نیست. به‌هر حال این تیم با مشکلات زیادی لیگ را شروع کـــرد و باید این مشکلات هرچه زودتر برطرف شود. از حالا صحبت کـــردن در مورد آسیا زود هست و مطمئناً تیم به مرور زمان شرایط بهتری پیدا خواهد کـــرد و گیمکنان جدید هم به تیم اضافه خواهند انجام گرفت. امیدوارم که بتوانیم برای ادامه گیم‌ها تیم نیکوی داشته باشیم و در سه جام به نیکوی بجنگیم.

مدافع تیم فوتبال نفت پایتخت راجع به حضور محسن بنگر و محمد نصرتی در این تیم و رقابتش با آنها اظهار داشت: بنگر و نصرتی مدافعان با‌تجربه و بین‌المللی هستند. امیدوارم که همه ما عملکـــرد نیکوی در خط دفاعی نفت پایتخت داشته باشیم.