فارس پیکس

خصوصیات روانشناسی رنگ چشم‌های مختلف! • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶

خصوصیات روانشناسی رنگ چشم‌های مختلف!

دسته بندی : اخبار هنرمندان تاریخ : شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۶

همانطور که شاید شنیده باشید، چشم‌ها پنجره‌هایی هستند که به سمت روح باز می‌شوند. از نظر فیزیولوژیکی، رنگ چشم ویژگی‌ای هست که تحت تاثیر ژن‌ههست. با اینکه رنگ چشم وراثتی هست، اما برخی بر این باورند که افراد با رنگ چشم‌های مختلف ویژگی‌های شخصیتی متفاوتی دارند!

به نقل فارس پیک، در ادامه‌ این مطلب جالب با دیجی رو همراه باشید تا دانستنی‌هایی را در مورد رنگ چشم‌های مختلف با شما به اشتراک بگذاریم!
چشم‌های خاکستری

این افراد زیاد حساس هستند، زیاد آرزو پرداز هستند و دوست دارند که برای ریسک‌ها، پیشرفت‌های حرفه‌ای و کاری و قرارهای عاشقانه‌شان از پیش پلن ریزی کنند.

اگر کسی با چشم های خاکستری را ملاقات کـــردید بدانید که آرزوهای زیادی در خانومدگی دارد. کسانی که چشم های خاکستری دارند می‌دانند چه می‌خواهند و دنبالشان را در زمینهٔ کاری شناسایی کـــرده‌اند. بجز شغل، وجههٔ عمومی‌شان هم برایشان زیاد حیاتی هست.

کسانی که چشم‌های خاکستری دارند خونگرم بوده و خودشان را دوست دارند. آنها قوی هستند و در زمان بروز مشکل آماده دفاع از موقعیت خود هستند. آنها افزایش به دنبال راه حل‌های معقول بوده و بر منطق تکیه دارند. این افراد برای مدیر بودن زاده انجام گرفته‌اند و این قضیه دیر یا زود برای همه برملا میشود.

گاهی اوقات افرادی که چشم‌های خاکستری دارند حس حسادت قوی‌ای دارند اما تلاش می‌کنند که آن را پنهان کنند و به ندرت پیش می‌آید که به این ضعف اعتراف کنند.

آقاهایی که چشم‌های خاکستری دارند اغلب انسان های سردی به نظر می‌آیند و خانومانی که چشم‌های خاکستری دارند هم نقل کرد می‌شود که فقط زمانی احساسات خود را بروز می‌دهند که بدانند شریکشان تا آخر عمر آنها را دوست خواهد داشت.

این افراد اعتماد دیگران را جلب می‌کنند زیرا راز نگه دارهای نیکوی هستند. آنها به آسودهی با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند و به آسودهی هم دوست پیدا می‌کنند؛ هرتعداد این دوستی‌ها متداوم با دوام و واقعی نیستند.

آنها تند تند عاشق می‌شوند و ممکن هست علاقه‌شان را به یک نفر از دست بدهند و کس دیگری را جایگزین کنند و به همین دلیل هم هست که روابطشان زیاد دوام ندارد. اما اگر آنها بخواهند شریک جدی برای روابطشان انتخاب کنند، آن شخص باید از وضعیت مالی نیکوی برخوردار باانجام گرفت دلیلکه افراد چشم خاکستری از خانومدگی در فقر بیزارند.
چشم‌های سبز

داشتن چشم سبز درمیان افراد نادر هست اما آنها دیگران را مثل آهنربا جذب می‌کنند. چشم‌های سبز اغوا کننده و گاهی هم هیپنوتیزم کننده هستند اما لازم به ذکر هست که افرادی که چشم‌های سبز دارند گاها خائن هستند. در خانومدگی حرفه‌ای و شخصی عموما این افراد مدیر هستند. آنها مصمم هستند، ذهنی تیز و نافذ دارند و دارای هستعداد و توانایی‌هایی هستند. آنها در روابط عاشقانه زیاد سازش‌کارنیستند. آنها از دیگران کنجکاوتر بوده و علایق افزایشی دارند. این افراد افزایش به هنرهای کلاسیک علاقه مند هستند. چشم سبزها شفارس پیکگان و نقل کردوران نیکوی نیز می‌باشند.

افراد چشم سبز قلق خودشان را دارند و به انجام گرفتت به کسانی که موفق هستند احترام میگذارند. به دلیل ویژگی مدیر بودنشان به طور جسورانه و مشخصی رانجام گرفت می‌کنند و پایان موانع بر سر راهشان را برمی‌دارند.

کسانی که چشم‌های سبز دارند زیاد زیبا هستند اما سردی درونشان را پنهان میکنند. این افراد گاهی اوقات به انجام گرفتت خودخواه هستند.

بر اساس کواکب و ستاره شناسی، افرادی که چشم سبز دارند از همه مهربان‌تر هستند و سبزی چشم این افراد ترکیبی از انرژی نپتون و زهره هست.
چشم‌های آبی

قرنیهٔ چشم کسانی که چشم‌های آبی دارند از کسانی که چشم‌های قهوه‌ی دارند حساس تر هست و کلا کسانی که چشم‌های روشن دارند فیلترهای نوری ضعیف‌تری دارند. در واقع این توضیحی بر این قضیه هست که دلیل افرادی که در کشورهای شمالی خانومدگی می‌کنند افزایش چشم‌های خاکستری و آبی دارند ولی افرادی که در کشورهای جنوبی خانومدگی می‌کنن افزایش چشم‌های قهوه‌ای دارند!‌ خانومدگی در جنوب به محافظت افزایشی در برابر نور خورشید احتیاج دارد.

کسانی که چشم‌های آبی دارند رمانتیک و آرزوپرداز هستند. آنها دائما آرزوی عشقی واقعی را در سر دارند و اغلب در یک دنیای خیالی خانومدگی می‌کنند. این افراد دوست دارند که بهشان اظهار عشق شود و بدون عشق و دوست داشته انجام گرفتن نمی‌توانند خانومدگی کنند.

کسانیکه چشم‌های آبی دارند حساس و آسیب پذیر هستند، زود بهرشان برمی‌خورد و همه چیز را زیاد از حد جدی می‌گیرند. ابتلا به افسردگی و افسرده انجام گرفتن برای این افراد زیاد آسان هست.

افرادی که چشم‌های آبی دارند مدام در حال تغییر مود و حال و هوای خود هستند.

هرچه چشم‌های یک نفر آبی‌تر باانجام گرفت گرمای کاهشی در روحش دارد. افراد چشم آبی میتوانند زیاد بی رحم و ظالم باشند.

این افراد اغلب تحریک پذیر و پرخاشگر هستند.

افراد چشم آبی صادق و سخاوتمند هستند و سریع راهشان را پیدا میکنند و با آن وفق می‌یابند. این افراد عموما هنرمند، مخترع و زیبایی پرست هستند.

افراد چشم آبی جذاب واحساساتی هستند و خوهسته‌های زیادی از شریک‌شان دارند. این افراد نه تنها در عشق قوی هستند بلکه در نفرت هم همینطور هستند. اگر از کسی متنفر شوند جنگی طولانی به راه مینداخانومد. این افراد نترس هستند و افزایش احساساتی عمل می‌کنند تا منطقی.
چشم‌های قهوه‌ای

افرادی که چشم‌های قهوه‌ای دارند بمب انرژی هستند. آنها بامزه و شوخ هستند و دوست دارند وارد کارهای مختلف شوند. برای آنها دنبال وسیله را توجیه می‌کند.

افرادی که چشم‌های قهوه‌ای دارند با شور و شوق عشق می‌ورخانومد اما این احساسات عاشقانهٔ آنها خیلی طول نمی‌کانجام گرفت. آنها از شریک خانومدگی خود نا امید نمیشوند، فقط یکدفعه بدون دلیل سرد میشوند.

آقاانی که چشم‌های قهوه‌ای دارند به آسانی عصبانی می‌شوند اما عصبانی ماندن‌شان زیاد طول نمی‌کانجام گرفت.آنها اجازه می‌دهند که بهشان دستور بدهید و ازشان چیزی درخوهست کنید، اما پذیرای درخوهست‌های زیاد از حد هم نیستند.

افرادی که چشم‌های قهوه‌ای دارند پروشور، فعال و با انرژی هستند. آنها اغلب جاه طلب، بلند پرواز و ماجراجو هستند.

کسانی که چشم‌های قهوه‌ای دارند اغلب اهداف بزرگی دارند. آنها قدرتمند و مدیر آفریده انجام گرفته‌اند. آنها دوست دارند در معرض توجه باشند. این افراد دوست دارند موفق شوند و دوست دارند که دیگران مدام این موفقت‌های آنها را تایید کنند.

کسانی که چشم‌های قهوه‌ای دارند تمایل به ناسازگاری و تحریک پذیری دارند و گاهی هم می‌توانند تکمیلا پرخاشگر و تهاجمی باشند.

آنها به خودشان مطمئن‌اند، مصمم هستند و اگر لازم باانجام گرفت نترس هستند. آنها شوخ و اجتماعی هستند و به آسودهی با غریبه‌ها کنار می‌آیند.

کسانی که چشم‌های قهوه‌ای دارند زیاد عاشق و شیفته هستند، رمانتیک هستند، آرزوپردازی می‌کنند و ترجیح میدهند که در یک دنیای خیالی باشند نه دنیای واقعی.

افراد چشم قهوه‌ای زیاد مستعد تنبلی هستند.
چشم‌های مشکی

ابتدا باید گفت که از لحاظ علمی چشم مشکی وجود ندارد و مشکی درواقع همان قهوه‌ای زیاد پررنگ هست. داشتن چشم‌های مشکی نشانهٔ شور و علاقه هست. این افراد هیچگاه در دنبالشان تسلیم نمی‌شوند. آنها زیاد مقاوم هستند، با مشکلات مواجه می‌شوند و بهترین تصمیم‌ها را می‌گیرند.

شور و هیجان در این افراد موج می‌خانومد و این قضیه انکار نانجام گرفتنی هست. آنها عاشق هستند. آنها خودشان و دیگران را یکسان دوست دارند. با وجود اینکه عزت نفس بالایی دارند، اما دیدگاه‌ها و نظرات دیگران را هم می‌شنوند و به آنها احترام می‌گذارند.

اگر آنها کسی را دوست داشته باشند سریع از خودشان بروز می‌دهند و همین مسئله هم باعث انجام گرفته که آنها مستعد خیانت باشند. اما آنها اغلب از این کارشان پشیمان نیستند زیرا بنظرشان خانومدگی برای تجربه کسب کـــردن هست.

هم آقاان چشم سیاه و هم خانومان چشم سیاه خیانت می‌کنند، هرتعداد در مورد آقاان شایع تر هست.

دخترانی که چشم‌های مشکی دارند حاضرند برای عشق‌شان دنیا را زیر پا بگذارند. آنها خلاق، اهل دانش و باهوش هستند. علاقه، آنها به رهبری و فعال بودن در هر چیزی حد و مرز ندارد.

این افراد در خانه داری هم نیکو عمل می‌کنند طوریکه فکر می‌کنی هیچ غذایی نیست که آنها نتوانند بپخانومد. آنها در جایی که به حتمیت شناخته نشوند کار نمی‌کنند. اگر مدیر آنها چون حالش خوش نیست کمی صدایش را برای آنها بالا ببرد، آنها سریعا از کار هستعفا می‌دهند و پشیمان هم نمی‌شوند.

افراد چشم سیاه به انجام گرفتت خوش بین و قابل اعتماد هستند.