فارس پیکس

دوران نقش‌های قهرمانانه برایم به پایان رسیده هست • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

دوران نقش‌های قهرمانانه برایم به پایان رسیده هست

دسته بندی : اخبار هنرمندان تاریخ : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

نیسون هنرپیشه سه‌گانه «ربوده‌انجام گرفته» می‌گوید علی‌رغم پیشنهادهای فراوان قصد دارد از کارهای اکشن کناره‌گیری کند و معتقد هست برای فیلم‌های تحرکی قهرمانانه پیر انجام گرفته هست.

به نقل فارس پیک، نیسون هنرپیشه سه‌گانه «ربوده‌انجام گرفته» می‌گوید علی‌رغم پیشنهادهای فراوان قصد دارد از کارهای اکشن کناره‌گیری کند و معتقد هست برای فیلم‌های تحرکی قهرمانانه پیر انجام گرفته هست.

نیسون گفت هنوز از بابت گیم در فیلم‌های «ربوده‌انجام گرفته» پول قابل توجهی به حسابش واریز می‌شود اما الان در آستانه ۶۵ سالگی هستم.

این هنرپیشه هنوز دو فیلم اکشن در انتظار اکران دارد. یکی «پودر دشوار» که در آن نقش یک راننده ماشین برف‌روب را گیم می‌کند که با قاچاقچیان روبرو می‌شود و دیگری فیلم «رفت و آمد» به کارگردانی جاوم کولِت سِرا که فیلم‌های «ناشناس» «بدون توقف» و «دویدن در پایان طول شب» را که نیسون در آن نقش اصلی بوده کارگردانی کـــرده هست. اما نیسون می‌گوید این فیلم‌ها آخرین کارهای اکشن او خواهند بود.

با این وجود نیسون به صورت حتم از دنیای سینما خداحافظی نمی‌کند و با فیلم «مارک فلت: جناب آقا که کاخ سفید را به پایین کشید» که به موضوع رسوایی واترگِیت می‌پردازد به کار خود ادامه می‌دهد. این فیلم دیروز در جشنواره فیلم تورنتو اکران انجام گرفت. او در این فیلم نقش افسر ارانجام گرفت اف بی آی را در جریان رسوایی واترگیت ایفا می‌کند.

نیسون همچنین در فیلم جدید «بیوه‌ها» از هستیو مک‌کوئین کارگردان فیلم «دوازده سال بردگی» و نیز در فیلم «سکوت» به کارگردانی مارتین اسکورسیزی ایفای نقش کـــرده هست.

سه‌گانه فیلم موفق «ربوده انجام گرفته» با گیم لیام نیسون ۹۲۹ میلیون و ۵۰۰ هزار دلار در سطح جهان فروش داشت.