فارس پیکس

رفع فیلتر توییتر در سراسر کشور پیگیری می شود • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

رفع فیلتر توییتر در سراسر کشور پیگیری می شود

دسته بندی : اخبار هنرمندان تاریخ : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

وزیر ارتباطات با حضور در پلن «حالا خورشید» شبکه سوم سیما از شرایط کشور و رویکـــرد دولت نسبت به کسب و کار های نوپا، اشتغال جوانان و رفع فیلتر توییتر نقل کرد گفت.محمد جواد آذری جهرمی در گفتگو با رضا رشیدپور اظهار داشت که دولت در حال پیگیری رفع فیلتر توییتر هست و این موضوع در سرتاسر کشور بررسی می شود.

گروه فناوری _ وزیر ارتباطات با حضور در پلن «حالا خورشید» شبکه سوم سیما از شرایط کشور و رویکـــرد دولت نسبت به کسب و کار های نوپا، اشتغال جوانان و رفع فیلتر توییتر نقل کرد گفت.محمد جواد آذری جهرمی در گفتگو با رضا رشیدپور اظهار داشت که دولت در حال پیگیری رفع فیلتر توییتر هست و این موضوع در سرتاسر کشور بررسی می شود.

به نقل فارس پیک و به گرازش از دیجیاتو ، به نقل کرد وزیر ارتباطات فارغ از نتیجه این تلاش، نگاه دولت عوض نمی شود و همچنان مثبت باقی خواهد ماند. وی افزود احتمال دارد که رفع فیلتر توییتر به نتیجه نرسد.

رفع فیلتر توییتر در سراسر کشور پیگیری می شود

آذری جهرمی در مورد کسب و کارهای نوپا هم اعلام کـــرد دولت تصمیم ندارد خانومدگی عادی آقام را مختل کند و تحریم کنندگان کشور به اندازه کافی در این زمینه تلاش می کنند. به همین دلیل، کسب و کار های سنتی نباید مانع کسب و کار های نوپا شوند، حوزه ای که برای اشتغال جوانان از اهمیت زیادی برخوردار هست.

وزیر ارتباطات کشورمان از پلن دولت برای کاهش وابستگی به گوگل و اندروید هم نقل کرد گفت و از کشور کره جنوبی به عنوان مثال در این زمینه یاد کـــرد که به صورت حتم قیاس مع الفارقیست، چون زیرساخت های تکنولوژی این غول آسیایی از هیچ زاویه و منظری با شرایط کشورمان سنخیت ندارد.