فارس پیکس

سرنوشت بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

سرنوشت بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون

دسته بندی : متن موزیک تاریخ : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

عضو کمیته بررسی مدرک تحصیلی دستیار حسن روحانی گفت: ۱۰ روز از موعد اعلام شده برای ارائه گزارش کمیته گذشته اســت،‌ حال چگونه جناب جناب قمی می‌گوید که هیچ تأخیری در نهایی شدن گزارش صورت نگرفـــــته اســت؟

136786 988 سرنوشت بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون

امروز ۲۸ خرداد اســت و ۱۰ روز از موعد اعلام شده برای ارائه گزارش بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون گذشته اســت،‌ حال چگونه جناب جناب قمی می‌گوید که هیچ تأخیری در نهایی شدن گزارش صورت نگرفـــــته اســت ؟ 

به نقل فارس، سیدجواد ابطحی نماینده مردم خمینی‌شهر در مجلس شورای اسلامی در واکنش به سخنان محمد قمی رئیس کمیته بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون دستیار ویژه و برادر حسن روحانی در رد هرگونه تأخیر در نهایی شدن گزارش کمیته گفت: زمانی که از سوی کمیته برای جمع‌بندی و نهایی شدن گزارش اعلام شده بود، ۱۸ خرداد بود.
 
وی اظهار داشت: امروز ۲۸ خرداد اســت و ۱۰ روز از موعد اعلام شده برای ارائه گزارش بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون گذشته اســت،‌ حال چگونه جناب جناب قمی می‌گوید که هیچ تأخیری در نهایی شدن گزارش صورت نگرفـــــته اســت ؟
 
عضو کمیته بررسی مدرک تحصیلی دستیار ویژه و برادر حسن روحانی درباره اظهارات قمی مبنی بر این که کمیته هنوز جلسه‌ای برای اعلام نواقص گزارش به اعضا نداشته اســت، گفت: چه کسی به جز جناب جناب قمی در این مدت باید دستور تشکیل جلسات کمیته را برای ابلاغ نواقص گزارش به اعضا می‌داد؟

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته سرنوشت بررسی مدرک تحصیلی حسین فریدون اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.