فارس پیکس

ما و تراکتورسازی هیچ‌تایم از هم شکایت نمی‌کنیم • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷

ما و تراکتورسازی هیچ‌تایم از هم شکایت نمی‌کنیم

دسته بندی : اخبار هنرمندان تاریخ : چهارشنبه ۲۲ شهریور ۱۳۹۶

با هستیلی صحبت نکـــرده‌ام، گزینه ما همچنان لوکا هست

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد اعلام کـــرد از گیمکنان تراکتورسازی شکایت نکـــرده، بلکه دنبالشان توجه دادن به مسئولیت‌ها بوده هست.

به نقل فارس پیک، هوشنگ نصیرزاده دو روز پیش به‌خاطر مصاحبه‌های اخیر منطقهام گودرزی و محمد ابراهیمی علیه باشگاه گسترش فولاد، در نامه‌ای از کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال خوهست به این موضوع رسیدگی شود.

نصیرزاده در این باره گفت: شکایتی علیه باشگاه تراکتورسازی نکـــردیم و هیچ‌تایم هم چنین کاری نمی‌کنیم، همان طور که تراکتورسازی این کار را نمی‌کند. گسترش فولاد و تراکتورسازی برادر هستند. موضوع ما شکایت نبود، بلکه توجه دادن گیمکنان به مسئولیت‌ها بود. افراد مسئول باید گیمکنان را توجیه کنند که در این زمینه‌ها صحبت نکنند. مقصود ما از آن نامه، بحث تعلیمی بود.

وی افزود: اگر گیمکنی چک دارد، به باشگاه بیاید و صحبت کند. جای این موارد در رسانه‌ها نیست. گسترش فولاد یک باشگاه خوش‌حساب و در AFC هم حساب‌هایش صفر هست. ما به اندازه کافی امکانات و اعتبار و پول داریم و هیچ‌تایم برای محروم کـــردن گیمکنی از تراکتورسازی اقدام نکـــرده و نمی‌کنیم. من با مصطفی آجورلو، مدیرعامل باشگاه تراکتورسازی هم در این زمینه صحبت کـــردم. گیمکنان باید بدانند که اگر بحثی هست، نباید شخصیت مدیرعامل تیم مقابل را در رسانه‌ها زیر سوال ببرند.

مدیرعامل باشگاه گسترش فولاد در مورد مطرح انجام گرفتن گزینه‌هایی مانند حمید هستیلی برای جایگزینی لوکا بوناچیچ گفت: من هیچ صحبتی با او نکـــرده‌ام. گزینه ما همچنان لوکهست. حُسن بزرگی که او دارد، این هست دارد که به گیمکنان جوان اعتماد می‌کند. نمونه آن را هم در دیدار با پرسپولیس دیدید. ما فردا هم در دیدار مقابل نفت پایتخت از یک گیمکن جوان به نام عرفان افراز هستفاده خواهیم کـــرد.