فارس پیکس

مشخصات سخت‌ افزاری یوتافون ۳ فاش شد • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

مشخصات سخت‌ افزاری یوتافون ۳ فاش شد

دسته بندی : متن موزیک تاریخ : دوشنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۶

مشخصات فاش شده از یوتافون ۳ میان‌رده بودن این گوشی را تأیید می‌کند. یوتافون ۳ همانند نسل پیشین یک نمایشگر E lnk نیز خواهد داشت.

تنها چیزی که پیش از این در مورد یوتافون ۳ (یوتا ۳) رسانه‌ای شده بود، اســتفاده‌ی دوباره از نمایشگر E lnk در یک طرف گوشی بود. یوتافون ۳ (YotaPhone 3) طبق اطلاعات فاش شده‌ی پیشین، یک نمایشگر رنگی و یک نمایشگر از نوع E lnk خواهد داشت. همچنین انتظار می‌رود این گوشی از پاییز امســال در دو مدل ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی و با قیمت‌های ۳۵۰ و ۴۵۰ دلاری عرضه شود.

اما اطلاعات فاش شده‌ی جدید از این گوشی، میان‌رده بودن آن را نشان می‌دهد؛ میان‌رده بودن این گوشی با قیمت‌های منتشرشده از آن مطابقت دارد. نمایشگر جلویی یوتا ۳ به‌احتمال فراوان ۵.۵ اینچی و امولد خواهد بود. اما یوتافون ۳ علاوه بر این نمایشگر تمام اچ‌دی، یک نمایشگر اچ‌دی از نوع E lnk نیز خواهد داشت؛ این نمایشگر ۵.۲ اینچی کمی بزرگ‌تر از نمونه‌ی اســتفاده‌شده در یوتافون ۲ اســت.

90d56a95 ce3d 40bb 9c7d b3bf4ca77e6a مشخصات سخت‌ افزاری یوتافون 3 فاش شد

یوتافون جدید طبق اطلاعات فاش شده، از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۶۲۵ اســتفاده خواهد کرد. ۴ گیگابایت حافظه‌ی رم و اســتفاده از باتری ۳۲۰۰ میلی‌آمپر ساعتی از دیگر مشخصات این گوشی به شمار می‌روند. یوتافون ۳ به احتمال فراوان از درگاه یو‌اس‌بی نوع C اســتفاده خواهد کرد و خبری از جک ۳.۵ میلی‌متری صدا در آن نخواهد بود. دوربین اصلی و سلفی یوتافون ۳ به ترتیب ۱۲ و ۱۳ مگاپیکسلی خواهند بود و حسگر اثر انگشت نیز خواهد داشت. شرکت روسی یوتا یکی از اولین شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی چنین گوشی‌هایی اســت؛ ایده‌ی اســتفاده‌شده در گوشی‌های یوتافون توسط برخی شرکت‌های چینی نیز کپی‌برداری شده اســت، با این وجود هنوز هم گوشی‌هایی با این ترکیب نمایشگر کمیاب هستند.

گوشی‌های یوتا تا امروز موفقیت مالی قابل توجهی به دست نیاورده‌اند و هنوز از عرضه‌ی نسل جدید یوتافون در آمریکا اطلاعاتی در دست نیست؛ یوتا پیش از این فطریقه یوتافون ۲ را در آمریکا متوقف کرده بود. این شرکت در ســال‌های اخیر به دلیل جذب سرمایه‌های خارجی دست‌خوش تغییراتی شده اســت. طبق گزارش یک رسانه‌ی روسی، یوتا و شرکت چینی Baoli در یک اقدام مشترک، یوتا ۳ را در شهر هاربین چین معرفی کرده‌اند. شایان ذکر اســت که ۳۰ نسبت از سهام یوتا اکنون در اختیار Baoli اســت.

جدیدترین و داغترین مطالب دنیای جالب تکنولوؤی ها در سایت توما
مطالب گوناگون از از اخبار دنیای وب و تکنولوژی

نوشته مشخصات سخت‌ افزاری یوتافون ۳ فاش شد اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.