فارس پیکس

نامجومطلق: لیست هستقلال تواخانوم ندارد • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

نامجومطلق: لیست هستقلال تواخانوم ندارد

دسته بندی : اخبار هنرمندان تاریخ : پنج شنبه ۲۷ مهر ۱۳۹۶

مربی پیشین تیم فوتبال هستقلال تأکید کـــرد که وینفرد شفر باید بهترین هستفاده را از تجربیات بیژن طاهری ببرد.

به نقل فارس پیک، مجید نامجومطلق در خصوص انتخاب بیژن طاهری به‌عنوان دستیار وینفرد شفر اظهار داشت: زمانی که بحث حضور طاهری در هستقلال مطرح بود من گفتم که این یک تصمیم زیاد نیکو از سوی مسئولان باشگاه هستقلال هست. طبیعتاً شفر هم در این زمینه مطالعه کـــرده و تصمیم خودش را گرفته هست. طاهری شخصیت زیاد ممتازی دارد و تجربیات زیادی را در این سال‌ها به دست آورده هست. او یک هستقلالی هست و می‌تواند کمک شایانی به این تیم بکند. شفر باید از تجربیات طاهری به بهترین شکل ممکن هستفاده کند.

وی با اشاره به شرایط این روزهای هستقلال بعد از آمدن وینفرد شفر گفت: هستقلال در گیم با فولاد به هیچ عنوان عملکـــرد نیکوی نداشت، ولی نمی‌توان از شفر انتقاد کـــرد، چون او تازه هدایت تیم را برعهده گرفته هست و حداقل به یک  ماه زمان نیاز دارد تا پلن‌هایش را در تیم پیاده کند. امیدوارم هستقلال با این مربی نتیجه بگیرد تا هواداران و پیشکسوتان هم خوشحال شوند.

مربی پیشین تیم فوتبال هستقلال در خاتمه با انتقاد از نحوه خرید و جذب گیمکن در این تیم تأکید کـــرد: هستقلال در بعضی از پست‌ها نیاز به گیمکنان کلیدی داشت، اما نتوانست گیمکن جذب کند. نگاهی به گیمکنان هستقلال در فصل جاری نشان می‌دهد که لیست این تیم تواخانوم ندارد. به‌عنوان مثال در پست هافبک دفاعی و هافبک تهاجمی هشت گیمکن سطح بالا حضور دارند، ولی می‌بینیم که هستقلال در کناره‌ها گیمکن باکیفیت ندارد یا در خط حمله نتوانسته‌اند جایگزین معقولی برای کاوه رضایی پیدا کنند.