فارس پیکس

پاسخ احسان علیخانی به ابهامات درباره کمپین زندانیان • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
پنج شنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷

711296 495 پاسخ احسان علیخانی به ابهامات درباره کمپین زندانیان

حسان علیخانی به ابهامات مطرح شده درباره کمپین زندانیان پاسخ داد.

به نقل عصرایـــران؛ عصر امروز دوشنبه اخباری منتشر شد که طرح کمک به زندانیان که برای اولین بار در برنامه ماه عسل مطرح شده را دچار ابهاماتی کرد. احسان علیخانی اما در ابتدای برنامه بیستم ماه عسل ٩۶ توضیحات مفصلی درباره ابهامات موجود و ادعاهای مطرح شده درباره کمپین کمک به زندانیان عنوان کرد. 

او گفت: روز شنبه کسانی در برنامه ما حضور داشتند که با رضایت و خواســت قلبی به ماه عسل آمدند. مردم شما کسانی را آزاد کردید که به دلیل اشتباه یا حتی أتهامی برای آنها شکایتی طرح شده و قاضی قرار گذاشته که آن آدم پول را پرداخت کند. طی این قرار فرد به حبسی محکوم شده که پس از إتمام آن هم باز نتوانسته مبلغ مذکور را پرداخت کند و به دلیل عدم تمکن مالی ســالهای بعد از آن را هم در زندان گذرانده اســت. 

حالا نکته ای که در این طرح که با همت سازمان زندان ها انجام شده وجود دارد این اســت که شما به عنوان کسانی که در این کمپین شرکت داشتید به یک اولویت بندی که صورت گرفـــــته رسیدید به این ترتیب که به کسانی کمک میکنید که فقط یک مرتبه پایشان به زندان باز شده و قطعا شما به آنها فرصت دوباره داده اید. 

او در ادامه گفت: کارهای درخشانی در حوزه دیه و مهریه إتفاق افتاده اما در این حوزه رخدادی که شاهدش هستیم برای اولین بار صورت گرفـــــته اســت. این اتفاق بسیار بزرگ بود که نزدیکِ به ٧٠ نفر برای این آزادی تلاش و دوندگی کرده اند. حالا أما با افتخار اعلام میکنم که حجم عاطفه شما از عدد ١٢ میلیارد هم گذشته اســت.

گفتنی اســت طی کمپین کمک به زندانیان تنها در چند روز با همراهی مخاطبان ماه عسل قریب  به  هزار نفر آزاد شدند و نزدیک به دوازده میلیارد تومان کمک مردمی صورت گرفـــــت.

داغترین اخبار و رویداد های ایـــران و خارج
این مطلب در این ساعت از سایت توما در بخش خبری ارســال گردیده اســت
این بخش شامل خبر های ورزشی نیز میباشد
میتوانید خبر فوق را به اشراک بگذارید

نوشته پاسخ احسان علیخانی به ابهامات درباره کمپین زندانیان اولین بار در مجله آنلاین توما. پدیدار شد.