فارس پیکس

گرت بیل و کابوس وارترین روزهای فوتبالی • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

گرت بیل و کابوس وارترین روزهای فوتبالی

دسته بندی : اخبار هنرمندان تاریخ : جمعه ۲۱ مهر ۱۳۹۶

گرت بیل، ستاره ولزی رئال مادرید یکی از غایبین حیاتی جام جهانی روسیه خواهد بود.

به نقل فارس پیک، تیم ملی ولز برای صعود به پلی آف جام جهانی به یک تساوی برابر ایرلند نیاز داشت. در واقع همه چیز به خودش بستگی داشت؛ اما در ورزشگاه میلینیوم کاردیف با یک گل به ایرلند باخت تا ناکام بزرگ لقب بگیرد. گرت بیل این گیم را از روی سکوها تماشا کـــرد؛ دلیل که به دلیل مصدومیت نمی توانست کشورش را در این مسابقه مرگ و خانومدگی همراهی کند.

در هر صورت بیل از روی سکوها شاهد حذف ولز بود و حالا باید ۴ سال دیگر منتظر بماند تا بلکه در ۳۲ سالگی بتواند شانس حضور در جام جهانی را به دست بیاورد. کاهش کسی تصور می کـــرد که تیم ولز، تیم شگفتی ساز یورو ۲۰۱۶ که به جمع ۴ تیم هم راه یافته بود، نتواند به جام جهانی صعود کند.

این روزها بدون شک برای بیل کابوس وار سپری می شوند؛ تایمی بدانیم که او همچنان مصدوم هست و مشخص نیست چه زمانی فرصت گیم برای رئال را پیدا خواهد کـــرد. بیل بر خلاف تعداد سال اخیر حتی در فهرست ۳۰ نامزد نهایی توپ طلا هم قرار نگرفت که این هم برای او یک ناکامی بزرگ محسوب می شود.

امید رئالی ها برای ریکاوری روحی بیل به زیدان دوخته انجام گرفته که متداوم و در همه حال پشتیبان ستاره ولزی بوده هست. در فصلی که رئال از کمبود مهاجم و فقر گلخانومی رنج می برد، بازگشت بیل به روزهای اوج، امری حیاتی به نظر می رسد و باید دید زیزو چگونه از این آزمون خارج خواهد انجام گرفت.