فارس پیکس

گروه‌های مقاومت عراقی تحت فرماندهی امام خامنه‌ای هستن • فارس پیکس

امام حسین (ع) : بخشنده ترین مردم کسی است که در هنگام قدرت می بخشد.
یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶

شیخ اکرم الکعبی گفت: برادران شما در سازمان‌ها و گروه‌های مقاومت به‌عنوان بخشی از مجاهدان پیشرو تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی به فداکاری مشغولند

به نقل فارس پیک، مراسم چهلمین روز شهادت مدافع حرم «مرتضی حسین پور» عصر امروز پنجشنبه در گلزار شهیدانی “شلمان” گیلان با حضور اقشار مختلف آقام، خانواده‌های معزز شهیدانء، شخصیت‌های کشوری و لشکری از جمله سردار «قاسم سلیمانی» فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران و نمایندگان گروه‌های مقاومت عراقی برگزار ‌انجام گرفت.

دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در این مراسم باشکوه به ایراد نقل کردرانی پرداخت و ضمن پاسداشت مقام شهیدانء، آنان را آقاان با ایمان و مجاهدان بی‌نظیر راه حق و حقیقت توصیف کـــرد؛ آن‌هم در زمانی که دشمنان در کمین بودند تا پیکر امت اسلام را پاره‌پاره نمایند و موجودیت، مقدسات، ارزش‌ها و اصول آن را به نابودی بکشانند.

حجت‌الاسلام والمسلمین «أکرم الکعبی» افزود: مراحل دشوار و دشوار آزمایش الهی، در آبدیده انجام گرفتن جوانان مسلمان در ارتش حق و تربیت آنان نقش حیاتیی ایفا کـــرد تا بتوانند مرزبانان مجاهدی باشند که شکوه اسلام را بازگردانده و روح امید را در کالبد آن دمیده و زمینه ظهور مولا و سرورمان امام زمان(عج) را فراهم آورند.

وی با اشاره به ابعاد شخصیتی شهید «مرتضی حسین پور»، تأکید کـــرد: این شهید سعادتمند عزیز، همانند همه برادران شهیدش از ایران، عراق و لبنان و همه آزادگان از هر جای عالم، از نخبگان برگزیده‌ای بود که خود را برای میادین فداکاری و صبر آماده ساخته بودند؛ میادینی که امام خمینی(ره) پایه‌هایش را بنا نهاد و طلیعه آن را فراهم کـــرد.

دبیرکل جنبش مقاومت اسلامی نُجَباء در ادامه وعده داد که امواج خروشان به‌ پا خهسته از طوفان مجاهدان، پایانی موانعی را که در برابر خیزش امت اسلام وجود دارد، متلاشی کند.

شیخ اکرم الکعبی همچنین یادآور انجام گرفت: انقلاب شکوهمند اسلامی در ایران و رهبران آن امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای(دام‌ظله) الگوی خانومده‌ای از اسلام ناب محمدی را به نمایش گذاشتند که ظلم و ستمگری را نمی‌پذیرد. ملت‌های انقلابی در این راه شهیدانی تقدیم نمودند و با این عمل، پایانی مرزها و رژیم‌های هستعماری را که برای امت اسلام و جوامع آن، تفرقه و تعداددستگی و جنگ و درگیری به ارمغان آورده، پشت سر گذاشتند.

وی با تأکید بر این واقعیت که تربیت جوانان مکتبی در وضعیت کنونی جهان اسلام به‌هیچ‌وجه کار آسانی نیست، هانجام گرفتار داد: امت اسلام با خطر فروپاشی از درون توسط ابزار و افرادی روبروست که به دروغ به اسلام منسوب انجام گرفته‌اند. امروز گروهک‌ها، جماعت‌ها و سازمان‌های تکفیری پدید آمده‌اند که ترس و وحشت را در جوامع امن می‌گسترانند و با هستفاده از امکانات هشداراتی، نظامی، تسلیحاتی، مالی و سیاسی-بین‌المللی، چهره‌ای سیاه و دروغین از اسلام ارائه می‌دهند که شاخصه بارز آن جنایت، قتل و ریختن خون بی‌گناهان هست.

این فرمانده ارانجام گرفت حانجام گرفت شعبی عراق در فراز پایانی بیانات خود اظهار داشت: برادران شما در سازمان‌ها و گروه‌های مقاومت اسلامی در عراق به‌عنوان بخشی از مجاهدان پیشرو تحت فرماندهی رهبر معظم انقلاب اسلامی در عراق و سوریه به فداکاری مشغولند و در هر سرزمینی که نیاز به مبارزه با گروهک‌های تروریستی و حامیان ناحیه‌ای و بین‌المللی آنان باانجام گرفت، حاضر می‌شوند و به اذن خداوند متعال پیروزی را به ارمغان می‌آورند.